meble w stylu nowojorskim meble w stylu nowojorskim


W ciągu mojej 12 letniej kariery w branży wyposażenia wnętrz obserwuje jak wnętrzarskie zainteresowania Polaków ewoulują coraz silniej skupiając się na stylu klasycznym nowojorskim który jest niczym innym jak uwspółcześnioną klasyką stylem modern classic w nowej świeżej odsłonie. Czym się wyróżnia ten styl i jak uzyskać w swoich domach efekt nowojorskiej elegancji – na te pytanie postaram się odpowiedzieć poniżej. Przyjemnej lektury i pamiętajcie o pozostawieniu komentarza :)

JAK UZYSKAĆ W DOMU EFEKT NOWOJORSKIEJ ELEGANCJI - STYL NOWOJORSKI KLASYCZNY

Przeczytaj więcej
geometryczne formy i wzory

Geometryczne wzory we wnętrzach, ku zdziwieniu wielu mają swoje źródło już w latach sześćdziesiątych. Całkiem niedawno na nowo zawitały w naszych domach, zdobywając niesamowitą popularność.

Harmonia i artyzm, czyli geometryczne formy i wzory we wnętrzach

Przeczytaj więcej
zimowe trendy w aranżacji wnętrz

Jeśli ciepłe pledy powróciły do codziennego użytku, to jasna oznaka, że zima się zaczęła już na dobre. Co oprócz nich powinno stać się częścią wnętrza, tak aby wpisywało się ono w najnowsze zimowe trendy?

Top 5 - zimowe trendy w aranżacji wnętrz

Przeczytaj więcej
krzesła z kołatką

Przedstawiamy kolejne gorące trendy, które będą modne tej jesieni oraz zimą. We wcześniejszym wpisie skupiliśmy się poniekąd na geometrycznych wzorach oraz inspiracjach naturą. Co przygotowaliśmy dzisiaj? Zapraszamy do lektury!

10 trendów we wnętrzach na jesień/zimę 2017 - część II

Przeczytaj więcej
szmaragdowa sofa z nitami

Monochromatyczny wystrój, kwiatowe tapety, i domowa roślinność to przodujące trendy na nadchodzący sezon. Dzisiaj przedstawimy  pomysły na ich wykorzystanie we własnym domu.

10 trendów we wnętrzach na jesień/zimę 2017 - część I

Przeczytaj więcej
stolik w stylu modern classic

Mimo że nie mamy żadnego wpływu na jesienną pogodę, możemy pozytywnie wpłynąć na aurę panującą w naszym domu. Pomogą nam w tym dodatki ze złota i marmuru.

Wyjątkowe połączenie - złoto i marmur

Przeczytaj więcej
sofa w kolorze soczystej zieleni

Chłodne oraz deszczowe jesienne dni to dobra okazja do wprowadzenia zmian w otoczeniu. Odnowiona aranżacja wnętrza nada mu odrobinę świeżości, a dzięki temu łatwiej zyskać energię, którą można spożytkować na codzienne wyzwania.

Wnętrzarskie inspiracje na jesień

Przeczytaj więcej
puf i otomana we wnętrzu w stylu nowojorskim

Mebel – dodatek, bez którego trudno sobie wyobrazić eleganckie wnętrze, czy to w stylu nowoczesnej klasyki, czy w stylu nowojorskiej elegancji – puf oraz jego większa towarzyszka otomana. Spójrzmy, jak idealnie łączą w sobie funkcję praktyczną z dekoracyjną.

Puf i otomana - idealne połączenie

Przeczytaj więcej

PODZIEL SIĘ Z NAMI SWOIM STYLEM

@modernclassichome

Użyj tagu #MChome na Instagramie, a może to Twoje zdjęcie umieścimy na naszej stronie.

Koszyk

Suma: 0.00 PLN