mieszkanie w stylu nowojorskim mieszkanie w stylu nowojorskim


Jednym z naturalnych efektów rozwoju naszej działalności, czy może raczej jej formą, rozwijającą się równolegle do sprzedaży artykułów wyposażenia wnętrz, jest projektowanie i realizacja aranżacji przestrzeni mieszkalnych i biurowych. Projekty w stylu Hampton, nowojorskim czy modern classic są wpisane w nasze DNA, a jednak każde zlecenie aranżacji wnętrz jest dla nas wyzwaniem i źródłem zawodowych emocji. Prezentowane dzisiaj wnętrze jest przykładem jednej z takich realizacji. Zapraszamy was na home tour po niewielkim mieszkaniu na jednym z gdańskich osiedli.

Nasze projekty wnętrz - kameralne mieszkanie na gdańskim osiedlu

Przeczytaj więcej


W ciągu mojej 12 letniej kariery w branży wyposażenia wnętrz obserwuje jak wnętrzarskie zainteresowania Polaków ewoulują coraz silniej skupiając się na stylu klasycznym nowojorskim który jest niczym innym jak uwspółcześnioną klasyką stylem modern classic w nowej świeżej odsłonie. Czym się wyróżnia ten styl i jak uzyskać w swoich domach efekt nowojorskiej elegancji – na te pytanie postaram się odpowiedzieć poniżej. Przyjemnej lektury i pamiętajcie o pozostawieniu komentarza :)

JAK UZYSKAĆ W DOMU EFEKT NOWOJORSKIEJ ELEGANCJI - STYL NOWOJORSKI KLASYCZNY

Przeczytaj więcej

Już niedługo zima, nadchodzą zmiany temperatury i tym samym warto rozważyć nową kolorystykę do naszych wnętrz. Jeśli chodzi o same tekstury, zima jest doskonałą okazją do wprowadzenia ciepłych i miłych w dotyku dodatków i mebli, aby rozgrzać domową atmosferę.

Kolory i tekstury w trendach zimowych 2017

Przeczytaj więcej
geometryczne formy i wzory

Geometryczne wzory we wnętrzach, ku zdziwieniu wielu mają swoje źródło już w latach sześćdziesiątych. Całkiem niedawno na nowo zawitały w naszych domach, zdobywając niesamowitą popularność.

Harmonia i artyzm, czyli geometryczne formy i wzory we wnętrzach

Przeczytaj więcej
krzesła z kołatką

Przedstawiamy kolejne gorące trendy, które będą modne tej jesieni oraz zimą. We wcześniejszym wpisie skupiliśmy się poniekąd na geometrycznych wzorach oraz inspiracjach naturą. Co przygotowaliśmy dzisiaj? Zapraszamy do lektury!

10 trendów we wnętrzach na jesień/zimę 2017 - część II

Przeczytaj więcej
szmaragdowa sofa z nitami

Monochromatyczny wystrój, kwiatowe tapety, i domowa roślinność to przodujące trendy na nadchodzący sezon. Dzisiaj przedstawimy  pomysły na ich wykorzystanie we własnym domu.

10 trendów we wnętrzach na jesień/zimę 2017 - część I

Przeczytaj więcej

PODZIEL SIĘ Z NAMI SWOIM STYLEM

@modernclassichome

Użyj tagu #MChome na Instagramie, a może to Twoje zdjęcie umieścimy na naszej stronie.

Koszyk

Suma: 0.00 PLN