świąteczne dekoracje

swiateczne szklane kule 18

O krok przed rozpoczęciem świątecznej bieganiny, poszukiwania prezentów, planowania świątecznych dekoracji, pragnę zwrócić Waszą uwagę na dekorację, bez której dzisiaj raczej trudno wyobrazić sobie bożonarodzeniową oprawę. Szklana śnieżna kula, jeden z sentymentalnych atrybutów bezpiecznych, ciepłych i magicznych świąt. Z pewnością każdy z nas dał się urzec czarowi opadających, połyskujących śnieżynek. Potrząsanie szklaną kulą, wprawianie w ruch jej magicznego śniegu to jedno z najpiękniejszych wspomnień dzieciństwa i z pewnością wielu z nas z sentymentem powraca do tych chwil.

Śnieżne szklane kule - miniaturowy świąteczny wszechświat

Przeczytaj więcej

Świece na prezent firmowy to prosty sposób na to, aby stworzyć pozytywne emocje kojarzące się klientom z Twoją marką. To właśnie możesz zyskać ofiarując im świece z logo firmowym. 

Świece zapachowe z logo Twojej firmy - idealne na prezent dla Twojego klienta

Przeczytaj więcej
ozdoby na świątecznym stole

Boże Narodzenie to taki wyjątkowy czas, w którym szczególnie zależy nam, aby nasz dom wyglądał nadzwyczajnie, tworząc w ten sposób świąteczną atmosferę. W dzisiejszym wpisie przygotowaliśmy kilka prostych wskazówek. Jeśli zgodnie z nimi wprowadzisz do Twojego otoczenia małe zmiany, z pewnością zyska ono cudowny klimat.

Jak stworzyć świąteczny klimat?

Przeczytaj więcej
KULA ŚNIEŻNA Z POZYTYWKĄ

Zanim nadejdzie ten przepiękny czas, wielu z Nas zastanawia się, jak zaplanować chwile pełne wyjątkowego nastroju. Zainspiruj się naszymi poradami i spraw, aby także Twój dom był gotowy na ten odświętny czas!

Zaplanuj idealne święta - radzi dekorator wnętrz Paweł Puszczyński

Przeczytaj więcej

PODZIEL SIĘ Z NAMI SWOIM STYLEM

@modernclassichome

Użyj tagu #MChome na Instagramie, a może to Twoje zdjęcie umieścimy na naszej stronie.

Koszyk

Suma: 0.00 PLN