wnętrze w stylu nowojorskim wnętrze w stylu nowojorskim


W ciągu mojej 12 letniej kariery w branży wyposażenia wnętrz obserwuje jak wnętrzarskie zainteresowania Polaków ewoulują coraz silniej skupiając się na stylu klasycznym nowojorskim który jest niczym innym jak uwspółcześnioną klasyką stylem modern classic w nowej świeżej odsłonie. Czym się wyróżnia ten styl i jak uzyskać w swoich domach efekt nowojorskiej elegancji – na te pytanie postaram się odpowiedzieć poniżej. Przyjemnej lektury i pamiętajcie o pozostawieniu komentarza :)

JAK UZYSKAĆ W DOMU EFEKT NOWOJORSKIEJ ELEGANCJI - STYL NOWOJORSKI KLASYCZNY

Przeczytaj więcej
czerń i złoto we wnętrzu

Kolorystyka otoczenia, wiele mówi o ich właścicielach. Kontrastujące połączenia soczystych barw świadczą zazwyczaj o artystycznej duszy. Stonowane barwy, takie jak biel czy szarości preferują osoby, które cenią sobie harmonię i spokój. Czerń i złoto we wnętrzach to natomiast wysublimowane połączenie, które świadczy o zdecydowaniu i wykwintnym guście posiadacza.

Czerń i złoto we wnętrzach

Przeczytaj więcej

Już niedługo zima, nadchodzą zmiany temperatury i tym samym warto rozważyć nową kolorystykę do naszych wnętrz. Jeśli chodzi o same tekstury, zima jest doskonałą okazją do wprowadzenia ciepłych i miłych w dotyku dodatków i mebli, aby rozgrzać domową atmosferę.

Kolory i tekstury w trendach zimowych 2017

Przeczytaj więcej
zimowe trendy w aranżacji wnętrz

Jeśli ciepłe pledy powróciły do codziennego użytku, to jasna oznaka, że zima się zaczęła już na dobre. Co oprócz nich powinno stać się częścią wnętrza, tak aby wpisywało się ono w najnowsze zimowe trendy?

Top 5 - zimowe trendy w aranżacji wnętrz

Przeczytaj więcej
Marokańska koniczyna

Co jest zatem hitem aranżacji w trakcie zimy? My proponujemy ocieplić swoje wnętrze motywem marokańskiej koniczyny.

Marokańska koniczyna ożywi wnętrze na zimę

Przeczytaj więcej
krzesła z kołatką

Przedstawiamy kolejne gorące trendy, które będą modne tej jesieni oraz zimą. We wcześniejszym wpisie skupiliśmy się poniekąd na geometrycznych wzorach oraz inspiracjach naturą. Co przygotowaliśmy dzisiaj? Zapraszamy do lektury!

10 trendów we wnętrzach na jesień/zimę 2017 - część II

Przeczytaj więcej
szmaragdowa sofa z nitami

Monochromatyczny wystrój, kwiatowe tapety, i domowa roślinność to przodujące trendy na nadchodzący sezon. Dzisiaj przedstawimy  pomysły na ich wykorzystanie we własnym domu.

10 trendów we wnętrzach na jesień/zimę 2017 - część I

Przeczytaj więcej
ozdoby na świątecznym stole

Boże Narodzenie to taki wyjątkowy czas, w którym szczególnie zależy nam, aby nasz dom wyglądał nadzwyczajnie, tworząc w ten sposób świąteczną atmosferę. W dzisiejszym wpisie przygotowaliśmy kilka prostych wskazówek. Jeśli zgodnie z nimi wprowadzisz do Twojego otoczenia małe zmiany, z pewnością zyska ono cudowny klimat.

Jak stworzyć świąteczny klimat?

Przeczytaj więcej

PODZIEL SIĘ Z NAMI SWOIM STYLEM

@modernclassichome

Użyj tagu #MChome na Instagramie, a może to Twoje zdjęcie umieścimy na naszej stronie.

Koszyk

Suma: 0.00 PLN