wyposażenie w stylu nowojorskim wyposażenie w stylu nowojorskim


W ciągu mojej 12 letniej kariery w branży wyposażenia wnętrz obserwuje jak wnętrzarskie zainteresowania Polaków ewoulują coraz silniej skupiając się na stylu klasycznym nowojorskim który jest niczym innym jak uwspółcześnioną klasyką stylem modern classic w nowej świeżej odsłonie. Czym się wyróżnia ten styl i jak uzyskać w swoich domach efekt nowojorskiej elegancji – na te pytanie postaram się odpowiedzieć poniżej. Przyjemnej lektury i pamiętajcie o pozostawieniu komentarza :)

JAK UZYSKAĆ W DOMU EFEKT NOWOJORSKIEJ ELEGANCJI - STYL NOWOJORSKI KLASYCZNY

Przeczytaj więcej
stolik w stylu modern classic

Mimo że nie mamy żadnego wpływu na jesienną pogodę, możemy pozytywnie wpłynąć na aurę panującą w naszym domu. Pomogą nam w tym dodatki ze złota i marmuru.

Wyjątkowe połączenie - złoto i marmur

Przeczytaj więcej
sofa w kolorze soczystej zieleni

Chłodne oraz deszczowe jesienne dni to dobra okazja do wprowadzenia zmian w otoczeniu. Odnowiona aranżacja wnętrza nada mu odrobinę świeżości, a dzięki temu łatwiej zyskać energię, którą można spożytkować na codzienne wyzwania.

Wnętrzarskie inspiracje na jesień

Przeczytaj więcej
puf i otomana we wnętrzu w stylu nowojorskim

Mebel – dodatek, bez którego trudno sobie wyobrazić eleganckie wnętrze, czy to w stylu nowoczesnej klasyki, czy w stylu nowojorskiej elegancji – puf oraz jego większa towarzyszka otomana. Spójrzmy, jak idealnie łączą w sobie funkcję praktyczną z dekoracyjną.

Puf i otomana - idealne połączenie

Przeczytaj więcej

PODZIEL SIĘ Z NAMI SWOIM STYLEM

@modernclassichome

Użyj tagu #MChome na Instagramie, a może to Twoje zdjęcie umieścimy na naszej stronie.

Koszyk

Suma: 0.00 PLN