DONICA DREWNIANA DOWOLNY WZÓR ALISSA WYBIERZ KOLOR I ROZMIAR

Wysyłka: 14 dni Zwrot/Wymiana: 14 dni
Rozmiar:

Zamów przez telefon, e-mail lub dopytaj o szczegóły:

Odwiedź nasz sklep stacjonarny: ZOBACZ ADRES

UWAGA PRODUKT NA ZAMÓWIENIE INDYWIDUALNE WYMAGANA ZALICZKA LUB PRZEDPŁATA! Donica wykonana z drewna świerkowe przekrój 4,5x4,5 cm, deska na podstawę 19 mm, donica na podkładach o grubości 2-2,5 cm, poziom wilgotności 15%. Konstrukcja donicy jest klejona oraz skręcana, wszystkie elementy heblowane i szlifowane a potem malowane na dowolny kolor farbami zewnętrznymi - kolory z palety RAL. Wnętrze donicy impregnowane (bezbarwny lakier) oraz wyłożone zabezpieczającą folią.

Donica ze względu na to, że jest wykonana z materiału naturalnego jakim jest drewno posiada naturalne sęki przebarwienia drewna i inne właśiwe dla takiego materiału cechy.

FOLIA- donice są wyłożone żółtą folią o gr 0,3 folia izoluje i można wysadzać rośliny bezpośrednio do donicy.

Istnieje możliwość zamówienia za dopłatą dla każdej donicy zestawu podkładów pod stopki lub zestawu kółek dla wygodniejszego przemieszczania donicy.
Podkładka doskonale zabezpiecza legar przed wilgocią ,tłumi ,izoluje ,wycisza jest antypoślizga i odporna na warunki atmosferyczne w zakresie temperatury -30+100°C.

OCIEPLENIE- donice możemy wyizolować styropianem o gr 3 cm. Istnieje możliwość zamówienia dla każdej donicy zestawu podkładów pod stopki lub zestawu kółek dla wygodniejszego przemieszczania donicy.

Na specialne zamówienie można zamówić również różne szerokośći i głębokości donicy a także inną wysokość i kolor w zależności od potrzeb - wyceniane indywidualnie.

sklep@mchome.pl +48 517 308 511
Oferujemy 2 lata gwarancji
Wymiary produktu
Szerokość: 35 cm
Wysokość: 35 cm
Głębokość: 35 cm
Waga: 10 kg

Podobne produkty

PODZIEL SIĘ Z NAMI SWOIM STYLEM

@modernclassichome

Użyj tagu #MChome na Instagramie, a może to Twoje zdjęcie umieścimy na naszej stronie.

Koszyk

Suma: 0.00 PLN