DREWNIANA BIAŁA DONICA OGRODOWA WYBIERZ ROZMIAR WINDSOR

Wysyłka: 14 dni Zwrot/Wymiana: 14 dni
Rozmiar:
DODATKI:

Zamów przez telefon, e-mail lub dopytaj o szczegóły:

Odwiedź nasz sklep stacjonarny: ZOBACZ ADRES

UWAGA PRODUKT NA ZAMÓWIENIE INDYWIDUALNE WYMAGANA ZALICZKA LUB PRZEDPŁATA! Donica wykonana z drewna świerkowego przekrój 4,5x4,5 cm, deska na podstawę 19 mm, donica na podkładach o grubości 2-2,5 cm, poziom wilgotności 15%. Konstrukcja donicy jest klejona oraz skręcana, malowana na dowolny kolor farbami  zewnętrznymi - kolory z palety RAL. Wnętrze donicy impregnowane (bezbarwny lakier) oraz wyłożone zabezpieczającą folią. 

Donica ze względu na to, że jest wykonana z materiału naturalnego jakim jest drewno posiada naturalne sęki przebarwienia drewna i inne właśiwe dla takiego materiału cechy.

Kolekcja WIndsor nawiązuje do angielskiej klasyki ogrodów i pergol o charaktereystycznym elemencie kulki w wykończeniu mebli.

FOLIA- donice są wyłożone żółtą folią o gr 0,3 folia izoluje i można wysadzać rośliny bezpośrednio do donicy.

OCIEPLENIE i DRENAŻ donice możemy wyizolować styropianem o gr 2 cm a także wykonać drenaż w postaci czterech rurek PCV które są montowane w dnie donicy. Istnieje możliwość zamówienia dla każdej donicy zestawu podkładów pod stopki lub zestawu kółek dla wygodniejszego przemieszczania donicy.

Podkładka doskonale zabezpiecza legar przed wilgocią ,tłumi ,izoluje ,wycisza jest antypoślizga i odporna na warunki atmosferyczne w zakresie temperatury -30+100°C.

Na specialne zamówienie można zamówić również różne szerokośći i głębokości donicy a także inną wysokość i kolor w zależności od potrzeb - wyceniane indywidualnie.

sklep@mchome.pl +48 517 308 511
Oferujemy 2 lata gwarancji
Wymiary produktu
Szerokość: 35 cm
Wysokość: 35 cm
Głębokość: 35 cm
Waga: 6 kg

Podobne produkty

PODZIEL SIĘ Z NAMI SWOIM STYLEM

@modernclassichome

Użyj tagu #MChome na Instagramie, a może to Twoje zdjęcie umieścimy na naszej stronie.

Koszyk

Suma: 0.00 PLN