Modern Classic Home
Czas i koszty dostawy

 

Koszt Dostawy

Jest uzależniony od formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy.

 

Waga paczki Przelew/Płatność online Pobranie Czas dostawy
Paczkomaty - przedzial wymiarów paczki do 64x38x40 cm 14 zł 18 zł 1-2 dni robocze od wysyłki
Kurier Paczki do 20 kg 21 zł 24 zł 1-2 dni robocze od wysyłki
Kurier Paczki do 40 kg 45 zł 50 zł 1-2 dni robocze od wysyłki
Europaleta powyżej 40 kg 150 zł 190 zł 1-2 dni robocze od wysyłki
Duże gabaryty powyżej 50 kg 350 zł wyłączone ustalane indywidualnie
Odbiór osobisty w sklepie 0 zł 0 zł pon- piąt. 10-18.00
Dostawa specjalna z wniesieniem na terenie 3 city 200 zł wyłączone ustalane indywidualnie
Dostawa specjalna na terenie Polski wycena indywidualna wyłączone ustalane indywidualnie
Dostawa na terenie UE do 10 kg 200 zł wyłaczone 3-5 dni roboczych
Dostawa na terenie UE europaleta 900 zł wyłączone 5-6 dni roboczych
 
DOSTAWA SPECJALNA DUŻE GABARYTY dla przesyłek powyżej 50 kg nie mieszczących się na euro palecie i dla Mebli na Zamówienie Indywidualne.

- duże gabaryty np. sofy, komody, biblioteki,duże lustra wysyłane są odpłatnie na terenie Polski firmą transportową zewnętrzną, koszt takiej usługi zawsze wyceniany jest indywidualnie, w przypadku mebli na zamówienie indywidualnie określany jest przed zawarciem umowy na ich wykonanie. Meble po opłaceniu transportu dostarczane są pod wskazany adres pod drzwi. Odpłatnie meble mogą być wniesiene, rozpakowywane i zmontowane - fakt chęci skorzystania z takiej usługi należy zgłosić w trakcie składania zamówienia indywidualnego.

CZAS DOSTAWY

Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 1-5 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się na magazynie o faktycznym czasie realizacji zamówienia informujemy zawsze na karcie produktu. W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem.
Dokładamy wszelkich starań aby nasze paczki docierały do Was w jak najkrótszym czasie, bezpiecznie a koszty dostawy były jak najniższe. Przy każdym produkcie jest podany termin wysyłki, który opisuje kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 2 dni do kilku tygodni (w przypadku produktów produkowanych na zamówienie indywidualne lub sprowadzanych specjalnie z innych krajów w takim przypadku okres oczekiwania jest orientacyjny i zależy od wielu czynników, na które możemy nie mieć wpływu)

Staramy się, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie. Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Uwaga!

Termin dostawy to czas realizacji zamówienia liczony od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie do momentu nadania przesyłki oraz czas przesyłki w drodze zwykle 1-2 dni robocze. Modern Classic Home zastrzega sobie prawo do wydłużenia terminu wysyłki, gdy termin wysyłki przypada na piątek, a zawartość przesyłki jest krucha (w szczególności lustra, obrazy, meble, szklane dekoracje i naczynia) i może ulec zniszczeniu podczas weekendu na terminalach przeładunkowych firm kurierskich. W takim przypadku, dla bezpieczeństwa przesyłki, paczkę nadajemy w kolejny dzień roboczy.

Uwaga!

Przed odebraniem przesyłki od kuriera zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienia przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się z nami pod numerem telefonu: +48 517 308 511.
Po pokwitowaniu odbioru paczki istnieje możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera - w przypadku stwierdzenia niezgodności, uszkodzeń przedmiotów kruchych np. szkła sporządzany jest protokół rozbieżności/szkody, który pomoże nam w rozpatrzeniu późniejszej reklamacji u dostawcy.
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium