Modern Classic Home
Cofnij

Kolekcja Solidarni z Ukrainą

Odmień swoje wnętrze na wiosnę! Kolekcja Solidarni z Ukrainą to cztery piękne wzory ręcznie szytych i haftowanych poduszek welurowych, które oprócz wniesienia wiosennego klimatu do waszych domów, pomagają! Kupując poduszki z tej kolekcji masz pewność, że cały dochód ze sprzedaży przekażemy na wsparcie pogrążonej w wojnie Ukrainy.

Próbujemy odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Za naszą wschodnią granicą dzieje się ogromna tragedia, która ma bezsprzeczny wpływ na cały świat. Jesteśmy dumni, że my Polacy tak ochoczo wyciągnęliśmy rękę by pomóc sąsiadom. Wiemy, że my Polacy, stoimy przed ogromnym wyzwaniem objęcia Ukraińców opieką. Chcemy jednak zwrócić uwagę by niesiona pomoc była przemyślana. Tylko odpowiedź na rzeczywiste potrzeby będzie skutecznym wsparciem. Niosąc pomoc pogrążonej w wojnie Ukrainie, pamiętajmy by wspierać polski rynek. Wybierajmy polskie produkty! Wzrastając gospodarczo będziemy mogli pomagać bardziej tym, którzy tego potrzebują.

Solidarni z Ukrainą - kupuj polskie produkty!

Jako polski sklep stawiamy na współpracę z polskimi partnerami. Owocem takiej współpracy jest kolekcja Solidarni z Ukrainą. Ręcznie szyte i wyszywane poduszki ozdobne z najwyższej jakości weluru zaprojektowaliśmy w czterech niepowtarzalnych wzorach, które podkreślają naszą solidarność i wsparcie dla Ukrainy. Zdecydowaliśmy przekazać cały dochód ze sprzedaży tej kolekcji na zaspokojenie najpilniejszych ukraińskich potrzeb.

[product id="10535, 10536, 10537, 10538"]

Poduszki mogą zostać wykonane w dowolnym kolorze weluru czy sznura. Każda z nich jest ręcznie szyta w lokalnym zakładzie krawieckim. Zamawiając poduszkę z kolekcji Solidarni z Ukrainą dokładasz się do pomocy Ukrainie a ponad to, wspierasz polski rynek i małych przedsiębiorców, którzy wkładają całe serce w wytwarzane produkty.

Trzymajmy się razem i dbajmy o siebie nawzajem. Pomagaj mądrze – kupuj polskie produkty!

Komentarze do wpisu (0)

Napisz komentarz

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium