ŻYRANDOL KRYSZTAŁOWY AMBER"OPERA"8 ŻARÓWEK

Wysyłka: 3 miesiące Zwrot/Wymiana: 14 dni
5990.00 PLN

UWAGA PRODUKT NA ZAMÓWIENIE! Elegancki żyrandol w kolorze bursztynowym, wykonany ręcznie ze szkła kryształowego w czeskiej fabryce Bohemia której korzenie sięgają XVIII wieku. W swojej historii fabryka produkowała dla królów, książąt i biskupów, jej żyrandole wiszą na Zamku Królewskim czy w mediolańskiej operze La Scala. Żyrandol OPERA charakteryzuje się absolutną czystością kryształu, precyzją szlifu oraz nieskazitelnym połyskiem. Doskonałe dopełnienie klasycznych ponadczasowych wnętrz i wnętrz w stylu nowojorskim. Do żyrandola pasuje żarówka E14 o maksymalnej mocy 40W. 

W serii OPERA występuje też żyrandol w wersji jednopoziomowej 5, 6, 8 ramiennej, dwupoziomowy 12 ramienny, 3 poziomowy 21 ramienny i 4 poziomowy 32 ramienny. Dostępne kolory szkła: klasyczny – biały, bursztynowy, jasny szary, czarny, czerwony. 

Dostępność zależy od stanu magazynowego producenta, w celu potwierdzenia krótszego terminu realizacji prosimy o kontakt. W przypadku braku na stanie u producenta czas produkcji wynosi około 3 miesięcy.

Wymiary produktu:
Szerokość: 70 cm
Wysokość: 80 cm
Głębokość: 70 cm
Waga: 9000 g
Średnica: 70 cm


Podobne produkty

Koszyk

Suma: 0.00 PLN