Blog Modern Classic Home

JAK UZYSKAĆ W DOMU EFEKT NOWOJORSKIEJ ELEGANCJI - STYL NOWOJORSKI KLASYCZNY


W ciągu mojej 12 letniej kariery w branży wyposażenia wnętrz obserwuje jak wnętrzarskie zainteresowania Polaków ewoulują coraz silniej skupiając się na stylu klasycznym nowojorskim który jest niczym innym jak uwspółcześnioną klasyką stylem modern classic w nowej świeżej odsłonie. Czym się wyróżnia ten styl i jak uzyskać w swoich domach efekt nowojorskiej elegancji – na te pytanie postaram się odpowiedzieć poniżej. Przyjemnej lektury i pamiętajcie o pozostawieniu komentarza :)

Przeczytaj więcej

Krzesło z kołatką, pufa i inne meble z kołatką dlaczego są tak modne ?


Krzesło z kołatką czy sama kołatka, którą można przymocować do innych  mebli, to ostatnio modny dodatek w dekoracji wnętrz. Skąd wzięła się ta moda stosowania kołatek do krzeseł i mebli i jak można łatwo odmienić wnętrze takim elementem dekoracyjnym, przeczytacie poniżej. Zapraszam :) 

Przeczytaj więcej

Dekoracja ukryta pod szklanym kloszem!


Zobaczcie jak wiele dekoracji można stworzyć przy użyciu szklanego klosza, przedstawiam Wam  kilka pomysłów jak wykorzystać to naczynie w nowoczesnych aranżacjach.

Przeczytaj więcej

JAKIEJ WIELKOŚCI WYBRAĆ DYWAN DO SALONU, JADALNI CZY SYPIALNI

Dywan w aranżacji mieszkania odgrywa istotną rolę: może być ozdobą, dodać wnętrzu klasy i elegancji, przy wyborze jego rozmiaru, trzeba pamiętać o kilku prostych zasadach. W tym wpisie podpowiadam, jakie to zasady.

Przeczytaj więcej

EICHHOLTZ MARKA KTÓRA ZAPOCZĄTKOWAŁA MODĘ NA WNĘTRZA I MEBLE MODERN CLASSIC

Przedstawiam Wam markę Eichholtz którą zna na pewno wielu  z Was, markę która inspiruje mnie od wielu lat w kreowaniu przestrzeni, projektowaniu kolekcji czy dekoracji, markę którą kopiuje cały świat.

Przeczytaj więcej

JAK PRAWIDŁOWO ZAARANŻOWAĆ I POWIESIĆ NA ŚCIANIE OBRAZY/ RAMKI LUSTRZANE

Obrazy, zdjęcia w ramach drewnianych czy lustrzanych potrafią odmienić całe wnętrze i nadać mu charakteru, są jak broszka spinająca całość –dlatego powinny być wieszane w wyposażonym już mieszkaniu. Prawidłowe powieszenie kilku obrazów jest dość proste ale wymaga przestrzegania paru zasad. Poniżej wiele przykładów aranżowania obrazów i wieszania według prostych zasad - przeczytaj jakie to proste!

Przeczytaj więcej

SZKLANE ŚWIECZNIKI/MITRASY/BOMBONIERKI - SZKŁO HAND MADE IN POLAND

Jeżeli zapytamy kogoś na świece z jakich produktów słynie Polska to na pewno jedną z odpowiedzi będzie słowo SZKŁO ! Przeczytaj i zobacz jak się produkuje polskie szkło np świeczniki, lampiony, mitrasy, misy czy bombonierki. 

Przeczytaj więcej

Czym charakteryzuje się styl Modern Classic Home - wnętrza, meble, oświetlenie ?

Modern classic wprowadza do wnętrza ład i harmonię, wrażenie luksusu poprzez stosowanie linii podziału i kompozycji opartych na symetrii i szlachetnych materiałach, jest trochę nonszalancki, odrobinę manieryczny, nigdy nie pretensjonalny   

Przeczytaj więcej

Koszyk

Suma: 0.00 PLN