Wyjątkowa sytuacja spowodowana światową pandemią i rozprzestrzeniającym się wirusem COVID 19 wpłynęła na wszystkie wymiary naszego życia. Wszystkie zmiany, jakie wprowadziliśmy do funkcjonowania Modern Classic Home mają na celu możliwie jak najskuteczniejsze utrzymanie naszej działalności, przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny dla naszych pracowników i, oczywiście, klientów. Uznaliśmy za istotne przedstawienie Wam najistotniejszych informacji o środkach ostrożności wprowadzonych w związku epidemią koronawirusa. Wszystkie podjęte przez nas działania są realizowane zgodnie z nowymi przepisami i zaleceniami.

Bezpieczne zakupy on-line, zasady dezynfekcji, sprzedaży i wysyłek w czasach pandemii

Przeczytaj więcej
modern classic home fotle uszak


Fotel uszak to mebel, który niepodzielnie króluje we wnętrzach, bez względu na styl preferowany przez właścicieli domów. Znajdziemy go w stylu klasycznym, skandynawskim, Hamptons, glamour, modern classic – jednym słowem, fotel z rozbudowanym oparciem (zapleckiem), zamkniętym dwoma bokami w kształcie przypominającym uszy świetnie czuje się w każdym stylu, a każdy użytkownik, który zdecyduje się na jego zakup, poczuje się świetnie w jego objęciach.

Skąd wziął się fotel uszak? Jaka jest jego historia? Czy jest nowością meblarską, która przebojem zdobyła wnętrza?

Fotel uszak, wygodna i nieprzemijająca klasyka

Przeczytaj więcej


Przyjrzyjmy się dzisiaj konsoli. Konsola to mebel, który z pewnością nie wygra popularnością ze stołem, sofą czy fotelem, ale jeśli zastanowić się dłużej, nie ma chyba mieszkania, które funkcjonowałoby bez konsoli. Co więcej, trudno o drugi taki mebel, który dawałby tak nieskończone możliwości stylizacyjne, chociaż chodzi tylko o cztery nóżki i niewielki blat. Dzisiejsze rozważania poświęcimy formom konsoli, ich zastosowaniu, a także nieograniczonym możliwościom aranżacyjnym tego uniwersalnego mebla.

Konsola - zgrabny mebel do każdego wnętrza

Przeczytaj więcej

Jak co roku, Instytut Pantone ogłosił kolor roku, stawiając tym razem dosłownie na klasykę. Classic blue, ten kolor będzie nam towarzyszyć w 2020 roku, jako motyw przewodni, inspiracja i znak rozpoznawczy. Witamy ten wybór z ogromną radością, ponieważ klasyczny błękit, czyli niebieski, towarzyszy nam od zawsze, stanowiąc trzon naszej oferty handlowej, a także palety kolorystycznej w naszych projektach. Nadarz się doskonała okazja, żeby poświęcić błękitowi osobny wpis.

Classic Blue - kolor roku 2020 Pantone

Przeczytaj więcej
projekty modern classic home


„Flora” to nasz sztandarowy projekt. W jego scenerii przyszła na świat marka Modern Classic Home. W oprawie prezentowanego dzisiaj apartamentu przedstawialiśmy Wam naszą wizję i inspiracje, czyniąc to wnętrze najczytelniejszym wyrazem stylu Modern Classic. Apartament stanowi doskonałe połączenie klasyki i nowoczesności, zbudowane na czystej i ponadczasowej bazie, za jaką należy uznać przestrzeń w warszawskiej kamienicy.

Projekty Modern Classic Home - warszawska kamienica

Przeczytaj więcej
swiateczne szklane kule 18

O krok przed rozpoczęciem świątecznej bieganiny, poszukiwania prezentów, planowania świątecznych dekoracji, pragnę zwrócić Waszą uwagę na dekorację, bez której dzisiaj raczej trudno wyobrazić sobie bożonarodzeniową oprawę. Szklana śnieżna kula, jeden z sentymentalnych atrybutów bezpiecznych, ciepłych i magicznych świąt. Z pewnością każdy z nas dał się urzec czarowi opadających, połyskujących śnieżynek. Potrząsanie szklaną kulą, wprawianie w ruch jej magicznego śniegu to jedno z najpiękniejszych wspomnień dzieciństwa i z pewnością wielu z nas z sentymentem powraca do tych chwil.

Śnieżne szklane kule - miniaturowy świąteczny wszechświat

Przeczytaj więcej
dekorecyjne swiece zapachowe 2

Piękny zapach jest zwieńczeniem doskonałej kreacji. Dotyczy to tak samo mody, jak i wyposażenia wnętrz. Mieszkanie urządzone z gustem, zadbane w najmniejszym detalu, samo prosi się o finalny akcent w postaci otulającego zapachu roztaczanego przez świece zapachowe lub dyfuzor. Powszechnie wiadomo, ze na perfumach nie należy oszczędzać, ponieważ ich jakości nie zastąpią żadne podróbki. Ta sama zasada dotyczy świec zapachowych: tylko produkt premium może spełnić oczekiwania, jakie wiążemy z zapachem do domu. Jak wybrać idealną świecę zapachową i perfumy do wnętrz?

Jak wybrać idealny zapach do wnętrza

Przeczytaj więcej


producent swiec zapachowych zajawka

Świece zapachowe i ogólnie perfumowane produkty do wnętrz, to wyjątkowy produkt, którego nie da się zastąpić tanią imitacją. Dokładnie tak, jak w przypadku perfum - produkt z klasą ma piękne opakowanie i doskonałą jakość, wyrażającą się w trwałości i atrakcyjności zapachu. W świecie produktów tak mocno oddziałujących na nasze zmysły łatwo o rozczarowanie, ale jeśli znajdziemy odpowiednio piękny, trwały i dobrze podany zapach, pozostajemy zazwyczaj wierni takim wyborom na całe lata.

Eksluzywne świece zapachowe i produkty zapachowe do wnętrz

Przeczytaj więcej

PODZIEL SIĘ Z NAMI SWOIM STYLEM

@modernclassichome

Użyj tagu #MChome na Instagramie, a może to Twoje zdjęcie umieścimy na naszej stronie.

Koszyk

Suma: 0.00 PLN