Modern Classic Home
Zwrot i wymiana

W sklepie Modern Classic Home najważniejsze jest zadowolenie oraz satysfakcja naszego klienta z dokonanych zakupów.

Jeśli zakupione produkty nie spełniają Twoich oczekiwań możesz odstąpić od umowy kupna sprzedaży w ciągu 14 dni od daty otrzymania zamówienia.

Zasada ta nie dotyczy produktów wykonywanych na indywidualne zamówienie klienta oznaczonych statusem dostępności NA ZAMÓWIENIE a także towarów zakupionych na FAKTURĘ VAT (ograniczenie nie dotyczy kontrahentów uprzywilejowanych).  

ZWROT

Jak to zrobić?

  1. Wypełnij załączony do otrzymanej paczki formularz zwrotu.

    W paczce nie ma formularza? POBIERZ FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY DLA TOWARU ZAKUPIONEGO NA PARAGON i wydrukuj go.

  2. W ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki wyślij zdjęcie lub skan wypełnionego formularza zwrotu na adres wysylka@mchome.pl 

  3. Dołącz do zwracanych produktów wypełniony i podpisany formularz.

  4. Niezwłocznie i nie później niż w ciągu 14 dni roboczych od daty wysłania odstąpienia od umowy nadaj przesyłkę na adres:

Modern Classic Home
al. Niepodległości 700
81-853 Sopot 

W tym czasie możesz zwrócić towar również osobiście pod wskazanym powyżej adresem w godzinach funkcjonowania sklepu:

Poniedziałek – Piątek 10:00 - 18:00
Sobota 11:00 - 16:00


 Bez względu na to w jaki sposób zwracasz towar, powinien on zostać zapakowany w odpowiedni sposób tak by nie został uszkodzony podczas transportu. Sugerujemy wykorzystać oryginalne opakowanie, w którym zamówienie zostało dostarczone. 

Prosimy o odesłanie towaru kompletnego i bez śladów używania, które będą świadczyć, że korzystali Państwo z niego w sposób inny niż konieczny dla zapoznania się z cechami i parametrami towaru. W przeciwnym razie będziemy uprawnieni obciążyć Państwa kwotą o jaką uległa zmniejszeniu wartość towaru. Dodatkowo, zalecamy odesłać towar wraz z podpisanym formularzem zwrotu - ułatwi nam to rozpatrzenie Państwa zwrotu, a w konsekwencji przyspieszy również otrzymanie przez Państwa zwrotu należności.


ZWROT ŚRODKÓW 

Niezwłocznie po otrzymaniu od Ciebie przesyłki zwrotnej i zatwierdzeniu jej stanu dokonamy zwrotu środków na wskazany numer konta bankowego. Środki zwrócimy niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania towaru. 


WYMIANA

  • W celu wymiany zakupionego towaru, złóż nowe zamówienie z opcją płatności PRZELEW TRADYCYJNY
  • Poinformuj Nas drogą mailową na wysylka@mchome.pl, które produkty chcesz wymienić wraz ze wskazaniem numeru ich zamówienia.
  • Wskaż również numer nowego zamówienia, które zostało złożone.
  • W odpowiedzi otrzymasz od nas informację zwrotną dotyczącą rozliczenia płatności.

Wymieniany produkt niezwłocznie odeślij wraz z wypełnionym i podpisanym formularzem zwrotu/wymiany na adres:

Modern Classic Home 
al. Niepodległości 700
81-853 Sopot 

Niezwłocznie po otrzymaniu od Ciebie przesyłki zwrotnej i zatwierdzeniu jej stanu oraz zaksięgowaniu ewentualnej dopłaty, wyślemy do Ciebie nowy towar. Ewentualną nadpłatę zwrócimy niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania towaru lub dowodu jego odesłania (w zależności od tego co nastąpi szybciej).


 Pomóż nam doskonalić nasze produkty i usługi - wypełnij swoimi uwagami pole "Inne uwagi" w formularzu zwrotu – z góry dziękujemy!

Jeżeli masz jakieś pytania lub wystąpiły problemy z wysyłką zwrotu - zadzwoń +48 517 308 511 lub napisz sklep@mchome.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium