KRZESŁO BAROWE HOKER Z KOŁATKĄ BLACK " GLAMOUR SQUERE "

Wysyłka: 20 dni Zwrot/Wymiana: 14 dni
950.00 PLN
Rozmiar:

Ponadczasowy design połączony z solidną konstrukcją i starannością wykonania – to niewątpliwie podstawowe atuty, jakimi charakteryzuje się prezentowany mebel. Z uwagi na swoją formę, stanowi oryginalne dopełnienie wnętrz urządzonych w stylu glamour. Czarna kolorystyka tkaniny welurowej przełamana srebrnymi akcentami i stylowo prezentującą się kołatką znajduje wielu zadowolonych użytkowników, dla których wysoka jakość wykonania, jak i wygoda siedzenia to kluczowe aspekty wpływające na satysfakcję z zakupów. 

Jeżeli chciałbyś zamówić takie krzesło w innej tkaninie, kolorze nóg lub rozmiarze, wpisz w zamówieniu w pole uwagi wybrane parametry z załączonych katalogów. Możesz zakupić również samą kołatkę od hokera.

UWAGA Mebel na zamówienie indywidualne ! Hoker dostępny w trzech wysokościach 113 cm wysokość siedziska 87 cm , 103 - wysokość siedziska 77 cm lub 93 cm - wysokość siedziska 67 cm.

Szerokość całkowita 42 cm, szerokość siedziska 42 zwęża się do 38 cm. Głębokość całkowita 48 cm, głębokość siedziska bez oparcia 38 cm.

Katalog tkanin - welur Casablanca  POBIERZ!

Katalog tkanin -  welur Prestige POBIERZ!

Katalog dostępnych kolorów nóżek  PobierzWymiary produktu:
Szerokość: 42 cm
Wysokość: 113 cm
Głębokość: 48 cm
Waga: 8000 g


Podobne produkty

Koszyk

Suma: 0.00 PLN