Modern Classic Home
Nasze realizacje

 

Pierwszym krokiem w MC Home Design jest kontakt i rozmowa. Ponieważ jesteś wyjątkowy, musimy Cię lepiej poznać abyśmy mogli zaprojektować lub udekorować wnętrze „skrojone na miarę” idealne Dla Ciebie i zgodne z Twoimi oczekiwaniami. Po pierwszym spotkaniu - rozmowie, pomożemy Ci podjąć decyzję co do dalszej współpracy i zakreślić plan zmian.

 

 

Drugim krokiem po wyborze naszej oferty i akceptacji umowy jest przystąpienie do : ustalenia dominującego stylu, materiałów i kolorów, rozplanowania funkcji, określenia zakresu prac. Wszystkie te elementy powinny tworzyć jednolitą całość i będą omawiane do momentu pełnej akceptacji założeń. Efektem jest projekt funkcjonalny i stylistyczny, na podstawie którego można rozpocząć prace. Podczas ich trwania nie zostają Państwo sami. Zapewniamy pomoc w doborze elementów wykończenia czy wyposażenia, udostępniamy swoje wieloletnie kontakty z kamieniarzami, stolarzami, szklarzami, tapicerami i innymi kontrahentami.

 

 

Dla wymagających i bardzo zajętych klientów oferujemy także nadzór autorski, który polega na współpracy między wykonawcą prac projektowych i projektantem. Jest to usługa mająca na celu jak najlepsze przełożenie projektu na rzeczywistość bez zbędnych nieporozumień wynikających z braku doświadczenia we współpracy z wykonawcami - w ten sposób oszczędzają Państwo czas i pieniądze.

Każdy z etapów pełnego projektu składa się na efekt finalny, którym jest wnętrze przemyślane oraz dostosowane do Państwa trybu życia i potrzeb, a więc niepowtarzalne i przeznaczone tylko dla Państwa.

W naszym biurze MC Home Design oferujemy pracę projektową i dekoratorską nad:

  • całościową aranżacją wnętrz prywatnych, komercyjnych
  • dekorację i projekt jednostkowych wnętrz, np. łazienka, kuchnia, salon, sypialnia i inne
  • wybór mebli kolorystyki, materiałów do wnętrza (tworzymy moodboardy)
  • projekt mebli, wybór detali i elementów małej architektury
  • wybór najlepszej jakości tkanin i szycie z nich zasłon, rolet poduszek wewnętrznych i zewnętrznych

 

 

 

 

Zobacz nasze realizacje

 

 

Formularz kontaktowy
*
* - Pole wymagane
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium