Modern Classic Home
Cofnij

Eksluzywne świece zapachowe i produkty zapachowe do wnętrz

producent swiec zapachowych 1

Świece zapachowe i ogólnie perfumowane produkty do wnętrz, to wyjątkowy produkt, którego nie da się zastąpić tanią imitacją. Dokładnie tak, jak w przypadku perfum - produkt z klasą ma piękne opakowanie i doskonałą jakość, wyrażającą się w trwałości i atrakcyjności zapachu. W świecie produktów tak mocno oddziałujących na nasze zmysły łatwo o rozczarowanie, ale jeśli znajdziemy odpowiednio piękny, trwały i dobrze podany zapach, pozostajemy zazwyczaj wierni takim wyborom na całe lata.

producent swiec zapachowych 2

Firma Modern Classic Home jest producentem produktów zapachowych do wnętrz, spełniających te wszystkie wymogi. W skład asortymentu wchodzą:

ŚWIECE ZAPACHOWE

DYFUZORY ZAPACHOWE

ROOMSPRAY

SASZETKI ZAPACHOWE

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam opracować linię produktów charakteryzujących się najwyższą jakością, pod względem surowców, wykonania, designu i, co być może najbardziej istotne w tej grupie towarowej, pod względem walorów zapachowych.

producent luksusowych swiec zapachowych

Wszystkie te produkty są wykonane w 100% ręcznie, a cały proces produkcyjny oraz pełna gama surowców posiada wszelkie wymagane normami atesty.

producent swiec zapachowych 4

ŚWIECE

Aby świeca zapachowa w pełni pełniła swoją rolę we wnętrzu, powinna być przedmiotem o nienagannym wzornictwie, który dzięki odpowiedniemu procesowi spalania i starannie dobranym komponentom wypełni pomieszczenie trwałym i przyjemnym zapachem.

Świece zapachowe produkowane przez Modern Classic Home są oparte na niemieckiej parafinie (a na zamówienie oferujemy również świece na bazie wosku sojowego), aromatyzowanej francuskimi perfumami, pochodzącymi ze słynnego na całym świecie rejonu Grasse. Są to kompletne kompozycje zapachowe, zbudowane z nuty, głowy i serca, dlatego są nieoczywiste i wielowymiarowe. Udział perfum w mieszance produktowej to aż 5-6%, dzięki czemu zapach roztaczany w czasie spalania jest trwały i dobrze wyczuwalny.

producent swiec zapachowych 5


Świeca zapachowa to z pozoru nieskomplikowany produkt, a jednak uzależnia swoją jakość i powodzenie wśród klientów od różnych czynników. O pierwszym – kompozycji zapachowej – już powiedzieliśmy. Drugim elementem, równie ważnym, jest jakość spalania.

producent swiec zapachowych premium


Aby świeca zapachowa paliła się efektywnie i efektownie, należy ją zapalać na czas nie krótszy niż 3 godziny, tyle bowiem trzeba, aby wosk uzyskał odpowiednią temperaturę, równomiernie rozpuścił się w naczyniu i rozpoczął prawidłowe spalanie. Z pewnością nie raz zdarzyły się Wam świece innych firm, które szybko wypalały się w środku, pozostawiając duże ilości nietkniętego wosku. Tego typu problemu w świecach zapachowych produkowanych przez Modern Classic Home nigdy nie napotkacie.

producent zapachow do wnetrz


Jest to możliwe dzięki kilku umiejętnie dobranym elementom: surowiec i grubość knota, a także ilość knotów w stosunku do powierzchni spalanego wosku. Knoty w naszych świecach są wykonane z bawełny, a ich grubość pozwala dokładnie rozgrzać całą masę wosku, którą są otoczone. Jeżeli powierzchnia spalania jest duża (a produkujemy świece w rozmaitych objętościach), liczba knotów jest dobrana tak, aby nigdy nie doprowadzić do problemu wypalonych środków.

producent świec zapachowych


Knoty zastosowane w świecach Modern Classic Home oraz prawidłowo dobrane proporcje składników wosku sprawiają, że nie dochodzi do nieprzyjemnego i nieestetycznego kopcenia.

produkty zapachowe do wnetrz 6


Wszystkie nasze świece są umieszczane w szlachetnym szkle z polskich hut. Są one dostępne w nieograniczonej gamie kolorów (biały czarny, szary lub każdy dowolny odcień wg wzornika Pantone). Dodatkowo powierzchnia zewnętrzna naczynia może być ozdobiona platynowym lub złotym paskiem, a także srebrzona, bądź dymiona na całej powierzchni. Z ogromną uwagą odnosimy się do wzornictwa szklanych naczyń przeznaczonych pod świece zapachowe. Jak wspomnieliśmy, właśnie dzięki temu są to prawdziwe przedmioty dekoracyjne, wprowadzające do wnętrza elegancję i doskonałą jakość. A ponieważ stosowane przez nas woski wypalają się do końca, naczynia te można wykorzystywać później jako wazony, osłonki na doniczki lub ozdobne pojemniki.

producent świec zapachowych


Nasze bogate doświadczenie, wypracowane na przestrzeni lat pozwala nam realizować także w pełni spersonalizowane zamówienia. Każda nasza świeca zapachowa może być sygnowana nazwiskiem lub marką. Oferujemy również spersonalizowane kompozycje zapachowe, na wyłączność. Jesteśmy dostawcą świec private label dla tak renomowanych marek jak La Mania Home, Paprocki&Brzozowski, Qpisz, Milo Home, Ochnik i wiele innych.

Świece zapachowe i inne produkty pakujemy w kartony i ozdobne opakowania, wykonane pod projekt klienta, z naniesionym logo lub przesłaniem.

Marzy Ci się wyjątkowy i oryginalny upominek dla pracowników, potrzebujesz odpowiedniego wyrazu wdzięczności dla ważnego Klienta? Napisz do Nas, a wyprodukujemy dla Ciebie wyjątkową świecę lub dyfuzor zapachowy!

Nie musisz być międzynarodową korporacją, by móc skorzystać z naszej oferty! Realizujemy zamówienia produkcyjne już przy minimalnych ilościach 100 szt. z designu.

świece zapachowe 1Komentarze do wpisu (0)

Napisz komentarz

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium