Modern Classic Home
Cofnij

Piękne przywitanie - czyli aranżacja przedpokoju

elegancka aranżacja przedpokoju

Przedpokój pełni ważną funkcję w każdym domu - jest odpowiedzialny za właściwe przywitanie gości. Jego aranżacja staje się często sporym wyzwaniem, dlatego postanowiliśmy podzielić się z Wami kilkoma wskazówkami.

Aranżacja przedpokoju

Są dwa najczęstsze problemy, z którymi spotykamy się podczas urządzania przedpokoju. Pierwszym z nich są rozmiary pomieszczenia. Niestety wielkość przedpokojów często nie pozwala nam na całkowite wykorzystanie naszej wyobraźni podczas aranżacji. Dlatego planujcie przestrzeń, w której swoje miejsce znajdą wyłącznie potrzebne elementy wyposażenia. Zbyt dużo przedmiotów w ciasnym pomieszczeniu spowoduje chaos i przytłoczenie. Drugim najczęstszym problemem bywa niedoświetlenie przedpokoju, z którym można sobie jednak łatwo poradzić, tworząc kompozycje z lamp oraz luster, które odbijają światło.

aranżacja przedpokoju z lustrem

Źródło

Lustrzana gra świateł

Przedpokój jest często jednym z najmniejszych lub najwęższych pomieszczeń w domu. Jego aranżację możemy potraktować jako niezłe wyzwanie. Aby optycznie powiększyć przedpokój, tak aby nasze wnętrza były odbierane jako przestronne już od przekroczenia progu domu, zabawmy się lustrami. To funkcjonalny element wyposażenia, który będzie korzystnie odbijał światło, rozświetlając i powiększając pomieszczenie. Jeśli potrzebujesz miejsca, w którym dopracujesz swój wygląd przed wyjściem z domu, postaw na duże stojące lustro. Jeśli natomiast stawiasz na grę świateł i optyczne powiększenie pomieszczenia, stwórz oryginalną i elegancką kompozycję z kilku mniejszych luster.

lustro plaster miodu

Źródło

Must-have w przedpokoju - konsola!

Wystrój przedpokoju odpowiedzialny jest za pierwsze wrażenie dotyczące domu. Zadbajcie więc o elegancką wizytówkę Waszego wnętrza. Pomoże Wam w tym konsola, która jest jednocześnie funkcjonalnym i eleganckim meblem. To tutaj możemy zarezerwować miejsce, dla pojemnika, w którym możemy zostawić klucze od razu po wejściu do domu. To również doskonałe miejsce na zademonstrowanie charakteru wnętrza. Na konsoli możemy postawić świeże kwiaty, lampy czy ramki ze zdjęciami. Więcej na ten temat przeczytacie we wpisie - Konsola - jak ją zaaranżować?

złota konsola w przedpokoju

Źródło

Komentarze do wpisu (0)

Napisz komentarz

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium