Modern Classic Home
Cofnij

Bezpieczne zakupy on-line, zasady dezynfekcji, sprzedaży i wysyłek w czasach pandemii

epidemia koronawirusa dezynfekcja


Szanowni Klienci,

wyjątkowa sytuacja spowodowana światową pandemią i rozprzestrzeniającym się wirusem COVID 19 wpłynęła na wszystkie wymiary naszego życia. Zmiany, jakie wprowadziliśmy do funkcjonowania Modern Classic Home mają na celu możliwie jak najskuteczniejsze utrzymanie naszej działalności, przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny dla naszych pracowników i, oczywiście, klientów.

Uznaliśmy za istotne przedstawienie Wam najistotniejszych informacji o środkach ostrożności wprowadzonych w związku epidemią koronawirusa. Wszystkie podjęte przez nas działania są realizowane zgodnie z nowymi przepisami i zaleceniami.ZAKUPY STACJONARNE
Nasz sklep stacjonarny, mieszczący się w Sopocie przy Alei Niepodległości 700 jest otwarty codziennie, w godzinach od 10.00 do 18.00, od poniedziałku do piątku. W soboty sklep jest nieczynny do odwołania. Decyzję o skróceniu czasu pracy podjęliśmy z myślą o ochronie zdrowia naszych pracowników.

Procedury BHP

Pomieszczenia w sklepie, klamki, obszar bezpośredniej obsługi klienta, czyli lada, są na bieżąco odkażane. Kliencie są wpuszczani do sklepu pojedynczo, dlatego gorąco zachęcamy do umawiania się telefonicznie lub mailowo na wizytę w naszym sklepie. Ten tryb zapewni nam wszystkim jeszcze wyższe standardy higieniczno-sanitarne. W celu zmniejszenia potencjalnych zagrożeń, zachęcamy do realizowania płatności przy użyciu kart płatniczych i terminala. W czasie obsługi nasi pracownicy zachowują bezpieczną odległość 1,5 metra od kupującego i są zabezpieczeni maseczkami, które chronią osobę noszącą przed rozprzestrzenianiem ewentualnych zarazków.SKLEP INTERNETOWY

Z naturalnych względów główny ciężar sprzedaży przeniósł się na kanał internetowy. Obecnie sprzedaż on-line można uznać za najbezpieczniejszy kanał wymiany handlowej. Sklep na stronie mchome.pl działa jak dotychczas, 24h na dobę. Możecie z poziomu waszych domów przeglądać ofertę, nowości i składać zamówienia, które są realizowane bez zakłóceń. Gorąco zapraszamy do śledzenia naszych publikacji na Facebooku i na Instagramie, gdzie prezentujemy nowości i informacje o bieżących promocjach.

Najistotniejsza i właściwie jedyna zmiana w funkcjonowaniu sklepu internetowego dotyczy wysyłek. Sprzedane towary są wysyłane codziennie, przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności i najwyższych standardów higieny.

Procedury BHP

Osoby odpowiedzialne za pakowanie paczek pracują w rękawiczkach ochronnych i maskach. Większość naszych transportów powierzamy firmie In-post, która wprowadziła sprawne i bezpieczne procedury świadczenia usług.

Towary są przekazywane kurierom z zachowaniem odpowiedniej odległości – wystawiamy paczki przed sklep, skąd odbiera je pracownik firmy kurierskiej. Każdy z klientów jest informowany SMS-em o nadanej przesyłce. W wiadomości przesyłanej przez kuriera znajdziecie Państwo kod, który teraz zastępuje podpis. Kod pełni funkcję hasła – na jego podstawie kurier może oznaczyć paczkę statusem dostarczona. Dzięki temu zarówno odbiorca, jak i kurier są zabezpieczeni przed bezpośrednim kontaktem w czasie realizacji dostaw. Kod potwierdzający możecie Państwo podać przez uchylone drzwi, domofon lub nawet ze znacznej odległości. Po wprowadzeniu kodu do systemu kurier pozostawia paczkę w bezpiecznym miejscu w pobliżu Państwa drzwi.
Proszę pamiętać: jeśli jesteście Państwo objęci kwarantanną, powiadomcie o tym kuriera przed odbiorem przesyłki! W takiej sytuacji przesyłki są dostarczane przy zastosowaniu zwiększonych środków ostrożności. Wszystkie te zasady mają na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Przypominamy naszym klientom, że również w trakcie rozpakowywania naszych przesyłek należy zachowywać wszelkie środki ostrożności: opakowanie należy wyrzucić do zamkniętego pojemnika na śmieci, starając się nie dotykać żadnych przedmiotów w domu aż do czasu dokładnego umycia rąk. Ręce należy myć zgodnie z zaleceniami wydanymi w związku z panującą epidemią koronawirusa: myjemy dokładnie wewnętrzną i zewnętrzną powierzchnie dłoni, przestrzenie między palcami, kciuki, paznokcie i nadgarstki; czynność powinna trwać co najmniej 20 sekund.

bezpieczne zakupy online z modern classic homeO najważniejszych zasadach obowiązujących obecnie przy nadawaniu i przyjmowaniu przesyłek kurierskich przypominamy w krótkiej notatce załączanej do potwierdzenia każdego zamówienia składanego on-line.


plyn zapachowy do dezynfekcji
Spray zapachowy do dezynfekcji rąk do kupienia on-line i stacjonarnie


PRODUKTY PODNOSZĄCE HIGIENĘ

Ponieważ od zawsze, ze szczególną pasją łączymy aspekty praktyczne z piękną oprawą, postanowiliśmy wprowadzić do naszego asortymentu specjalny produkt, jakim jest płyn zapachowy do dezynfekcji rąk, w postaci antybakteryjnego żelu, o objętości 100ml . W ofercie posiadamy również uzupełniacze do spray do dezynfekcji rąk. Płyn można stosować do odkażania rąk oraz powierzchni. Produkt jest aromatyzowany perfumami najwyższej jakości, cechującymi się wysoką trwałością zapachu i przyjemną, fantazyjną kompozycją zapachową.

płyn zapachowy uzupełniacz do dezynfekcji rąk
Płyn zapachowy uzupełniacz do dezynfekcji rąk w baniaku o objętości 5l

Przypominamy także, że w zakładce WYPOSAŻENIE ŁAZIENKI obok stylowych dodatków, takich jak pojemniki na mydło, mydelniczki, uchwyty na przybory toaletowe, znajdziecie także produkty z naszej ekskluzywnej linii zapachowej - mydła w płynie w Waszych trzech ulubionych zapachach: ENCES, MURIER BLANC i ST.REGIS

Więcej o zaletach naszych produktów perfumowanych możecie przeczytać w oddzielnym artykule EKSKLUZYWNE ŚWIECE ZAPACHOWE I PRODUKTY ZAPACHOWE DO WNĘTRZ.

Przy okazji pragniemy wymienić kilka podstawowych zasad i praktyk, jakie powinniśmy wszyscy stosować w naszych domach, aby zwiększyć w nich poziom bezpieczeństwa i higieny. Są to zalecenia sformułowane przez służby medyczne i sanitarne:

  • Po powrocie z miasta, z zakupów, ze spaceru od razu zdejmij buty.
  • Odzież wierzchnią najlepiej trzymać w osobnej szafie, aby nie miała styczności z przedmiotami codziennego użytku.
  • Niezwłocznie dokładnie umyj ręce, myjąc wszystkie partie mydłem. Czynność powinna trwać nie krócej niż 20 sekund.
  • Torby na zakupy powinno się odkażać po każdych zakupach lub trzymać je w osobnym pomieszczeniu.
  • Opakowania przesyłek kurierskich i pocztowych należy niezwłocznie usuwać do zamkniętych pojemników.
  • Po każdym kontakcie z zakupionymi towarami, czy to w sklepie stacjonarnym, czy to nadesłanych pocztą, należy dokładnie myć ręce.

jak skutecznie myć ręce gis
Żródło: www.gis.gov.plKomentarze do wpisu (0)

Napisz komentarz

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium